Download

Tutaj dodajemy i sciągamy pliki :D

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 2007-02-10 19:36:09

Carmen

Klasa B

Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 136
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Hehe, nie no daj spokój, ani Ty nie popełniłaś żadnej 'gafy', ani ja się tak wcale nie znam... Tzn wiesz, jak nie tańczę, to nadrabiam teorią, a przyznaję, że dużo o tym wszystkim czytam, na wiele stron wchodzę, śledzę i praktycznie po jakimś czasie zaczyna się już kojarzyć bez problemu pary, nazwiska, kraje, to samo przychodzi. Ja powoli taką biegłość nabrałam, ale to i tak kropla w morzu...
Jednak dzięki za miłe słowa i rzeczywiście, co do Eleny, zgadzamy się w 100% Chyba zajmie 2 miejsce po mojej ukochanej Yanie co do ulubionych tancerek Taki wdzięk, gracja, jak mówiłaś, nie jest często spotykane. A słyszałam również, że bardzo sympatyczna, to kolejne plusy
Może nie widziałaś, to podaję linki do pięknych pokazów Eleny jeszcze z Sergey'iem:
http://youtube.com/watch?v=NOiByplrkX4
http://youtube.com/watch?v=2gFR5KOO8rc& … ed&search=


Na nic nie liczę. Niczego się nie boję. Jestem wolna.

Offline

 

#47 2007-02-10 20:45:19

nikya

Administrator

1126689
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 218
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Widziałam już je Nawet jak pościągałam sobie relacje z turnieji zagranicznych na większości królują razem! A jakie strony często odwiedzasz, na których czytasz to wszystko?
Mnie to wystraczy, by mieć muzykę i filmy. Je to mogą oglądać ciągle. Na samym początku miewałam pewne kompleksy z tego powodu - "Boże jak oni wywijają!" - takie były pierwsze reakcje, a teraz to chleb powszedni. Wszystko mi się wydaję takie "łatwe"! Ciągle tylko przy oglądaniu podpatruję nowe kroczki, a potem na practisach próbuję wykonywać.

Mam króciutki filmik w wykonaniu samby przez Yane i Przemka - turniej, który był kiedyś na TVN7. Zamieścić go, czy może masz? Co do tamtych płyt, to sprawa nadal tkwi w martwym punkcie

Offline

 

#48 2007-02-10 22:27:15

ktośka;)

Klasa B

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 120
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Ojejku dawno mnie tu nie było...
Wróciłam właśnie z turnieju:) było zarąbiście:D taki klimat,że aż...dech zapiera;) byłam z przyjaciółką i obie jesteśmy zadowolone:) sędziowie prawidłowo punktowali, więc było oki;)
U mnie jeśli chodzi o tańce latyno to wygrywa rumba a potem samba, a w standardzie walc angielski:)
pozdrawiam:*

Offline

 

#49 2007-02-11 12:07:48

Carmen

Klasa B

Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 136
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Hmm... Możesz zamieścić, bo nie jestem pewna, czy to mam
Byłabym wdzięczna

A co do stron, to przede wszystkim polecam [pewnie już Wam znaną] www.twist.home.pl
Poza tym dużo suchych informacji oczywiście na www.dancesportinfo.net
Strona przede wszystkim zdjęciowa, to www.sportdancer.pl
I jakieś mniejsze można znaleźć w linkach, czasem też ciekawe, ale dotyczące np. tylko województwa czy cuś

Ostatnio edytowany przez Carmen (2007-02-11 12:17:10)


Na nic nie liczę. Niczego się nie boję. Jestem wolna.

Offline

 

#50 2007-02-11 20:34:45

nikya

Administrator

1126689
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 218
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Carmen Dziękuję za linki Jutro sobie popatrzę, bo teraz weszłam tylko na chwilę sprawdzić, co nowego na forum
Tak samo jutro umieszczę, ten filmik, ok? :>

ktośka Cieszę się, że jesteś zadowolona! Trudno mi się domyślić jak było, bo sama nigdy nie uczestniczyłam w takim wydarzeniu, ale... wierzę Ci, że było świetnie! <przytul>

Offline

 

#51 2007-02-11 20:47:41

ktośka;)

Klasa B

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 120
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Nio jestem, jestem:) jak tylko gdzieś ukarzą się fotki to dam znać byś mogła sobie choć pooglądać [jeśli będziesz miała na to ochotę oczywiście;)] Klimat niesamowity!!!

Offline

 

#52 2007-02-11 21:22:06

Carmen

Klasa B

Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 136
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Jasne i dziękuję Nikya
A co do turniejów... Oj to coś pięknego Jest kilka organizowanych u mnie w mieście rocznie, czasem wybieram się gdzieś dalej podpatrzeć pary i zawsze naprawdę świetne wrażenia, zwłaszcza jak panuje miła i taneczna atmosfera. Szkoda tylko, że dość często sędziowie potrafią uprzykrzyć życie tanerzom, ale miejmy nadzieję, że w końcu ktoś coś z zrobi z tymi przekrętami Najważniejsze, że taniec jest nie tylko sportem, ale przede wszystkim sztuką


Na nic nie liczę. Niczego się nie boję. Jestem wolna.

Offline

 

#53 2007-02-12 16:07:14

nikya

Administrator

1126689
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 218
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

ktośka Oczywiście, że chcę obejrzeć zdjęcia! Wiesz... jeśli chodzi o rzeczy związane z tańcem, to nigdy nie odmówię!
Carmen Pokaz już się wgrywa na sendspace

Oj widzę, że Wy dziewczynki w porównaniu do mnie jednak chodzicie na turnieje... Trzeba by przeszukać informacje. Może znajdę wreszcie coś taniego i ciekawego, bo jak tak rozmawiacie, to mnie aż skręca, że nigdy nie byłam

Offline

 

#54 2007-02-12 17:45:48

Carmen

Klasa B

Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 136
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Heh, żałuj, żałuj, ale wszystko przed Tobą ;P
Jak mieszkasz w Wawie, to myślę, że znajdziesz fajnych turniejów na pęczki


Na nic nie liczę. Niczego się nie boję. Jestem wolna.

Offline

 

#55 2007-02-12 18:37:21

ktośka;)

Klasa B

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 120
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Ojejciu, właśnie z kursu wróciłam:D jechaliśmy quickstepa:)
Foteczki z turnieju na ktorym bylam (z Kęt konkertnie) są juz na www.sportdancer.net co prawde znałam tam niewiele par, ale i tak było super:)
Ten turniej był pierwszym, na którym byłam, ale chyba zaczne cześciej jeździć:D

Offline

 

#56 2007-02-12 19:11:16

Carmen

Klasa B

Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 136
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Pewnie, jeździjcie, to piękna sprawa


Na nic nie liczę. Niczego się nie boję. Jestem wolna.

Offline

 

#57 2007-02-12 19:13:47

ktośka;)

Klasa B

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 120
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Niop kolejny mam już w planach, ale nie wiem co mi z tego wyjdzie:) oby się udało:D

Offline

 

#58 2007-02-12 20:15:08

nikya

Administrator

1126689
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 218
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Wiesz co Carmen? Coś nie mogę wstawić na serwer tego filmiku. Spakowałam go i ciągle przy uploadowaniu nagle wyskakuje mi "Nie można wyświetlić strony". Spróbowałam na rapidshare i tak samo. Spróbuję jeszcze raz - może się uda.

No właśnie. Wydawałaby się, że jak w Warszawie, to jest tego pełno - na pewno, tylko nie wiem jak znaleźć informacje na ten temat.

Offline

 

#59 2007-02-12 21:51:17

Carmen

Klasa B

Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 136
Punktów :   

Re: Jak znaleźć partnera? :(

Nikya, co do filmiku- nie ma sprawy, jak się nie uda, to trudno. Najważniejsze, że próbowałaś I w ogóle dzięki
A co do turniejów, to sprawdzaj na www.taniec.pl , pytaj u trenera i jak będę coś wiedzieć, to też Ci napiszę
A w ogóle to ja jestem mocno obrażona na stolicę Otóż Mistrzostwa Polski w latino w 2007 miały być organizowane przez moje miasto, ale nastąpiła zmiana i zostały przeniesione właśnie do Twojej Warszawy Będziesz mieć nieeeeezłe widowisko, nie przegap tego. Dla mnie przynajmniej szczęście w nieszczęściu, że Przemek nie tańczy już Yaną, bo jakbym miała przegapić taką okazję, to chyba bym nie przeżyła..
Buziaki


Na nic nie liczę. Niczego się nie boję. Jestem wolna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plTanie kolonialne meble Zegarki Lorus promocja-stron.info.pl