Download

Tutaj dodajemy i sciągamy pliki :D


#1 2007-03-02 17:16:45

nikya

Administrator

1126689
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 218
Punktów :   

W czym na trening?

No właśnie jestem ciekawa jak wyglądają Wasze stroje na treningi
Ja najczęściej zakładam spódniczkę, wygodną bluzkę na ramiączka i oczywiście getry Narazie nie mam jeszcze dzielonych treningów na standard i łacinę, toteż ten strój służy mi za uniwersalny. U mnie w grupie dziewczyny przeważnie tańczą w tym, w czym przychodzą i za pewne chodzą cały dzień, czyli jeansy, bluzy ewenualnie od biedy bluzki na krótki rękaw... i że im tak wygodnie, to aż się dziwię.

Offline

 

#2 2007-03-03 11:12:37

ktośka;)

Klasa B

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 120
Punktów :   

Re: W czym na trening?

Heh...ja teraz też ćwiczę tak jak Twoje qmpelki:) tzn.zwyczajne spodnie i koszulka. Zobaczymy jak to będzie jak w końcu zacznie się wiosna;)

Offline

 

#3 2007-03-03 17:44:31

Malwina

Klasa C

Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 46
Punktów :   

Re: W czym na trening?

Ja zazwyczaj w jakiejs koszulce i w dresiku:P Też w sumie wolałabym w spódniczce ale do mnie na zajecia nikt prawie nie ubiera spódniczek.. bo moja grupa wogóle jest dziwna:/  No i głupio bym się czuła gdybym ubrała spudniczke... zaraz co niektóre osoby by to komentowały itd...


Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Offline

 

#4 2007-03-03 19:43:06

nikya

Administrator

1126689
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 218
Punktów :   

Re: W czym na trening?

Powiem Ci szczerze, że na początku też tak miałam i na zajęcia nawet się nie przebierałam zbytnio, bo głupio się czułam jako taka jedyna, ale wreszcie postanowiłam, że mam tańczyć dla siebie i dla własnej wygody! Odważyłam się i zaczęłam przychodzić w bardziej fantazyjnych strojach - zaczęło się od chustki do tańca, potem getry, spódniczka i teraz w moje ślady poszła koleżanka Teraz już nie widzę powodu do jakiegokolwiek wstydu, a więc i Tobie polecam abyś wreszcie zaczęła przychodzić w spódniczce. Od razu lepiej się tańczy

Offline

 

#5 2007-03-03 20:58:33

Malwina

Klasa C

Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 46
Punktów :   

Re: W czym na trening?

Może jak zrobi się cieplej sie odważe:D wogóle od przyszłego roku chyba będe tanczyć w innym klubie to może tam będzie inaczej... zamierzam dojeżdzać do wrocławia od wrzesnia ale czy to sie uda? mam nadzieje..  tylko nie wiem dokładnie który klub wybrać. może "styl"  Podziwiam Cie nikya za odwage:D


Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Offline

 

#6 2007-05-08 00:09:50

JantarDancer

Administrator

7324016
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2006-11-26
Posty: 682
Punktów :   
WWW

Re: W czym na trening?

hyh na standard mam kilka sposobow:
-spodnie treningowe (st ,la), koszula krótki-długi rękaw(jaka sie trafi =P) i krawacik^_^
-spodnie^,koszula,pulower, krawat
-spodnie, koszulka z dlugim rekawem,pulower =]

a Latin to:
-spodnie, jakas najczesciej czarna koszulka, jak nie czaarna to biala =D

Offline

 

#7 2007-05-14 22:30:22

Freya

Klasa C

Zarejestrowany: 2007-05-14
Posty: 69
Punktów :   

Re: W czym na trening?

ja na łacinie ćwiczę w krótkiej spódniczce i jakiejś koszulce na ramiączka lub z krótkim rękawem natomist na standardzie w spódnicy do połowy łydek i tym sposobem "wczuwam się" bardziej w standardowy nastrój
na początku dziewczyny nie przychodziły w spódnicach, ale później umówiłyśmy się z koleżanką na spódniczki i jakoś poszło

Offline

 

#8 2007-09-23 16:32:57

ktośka;)

Klasa B

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 120
Punktów :   

Re: W czym na trening?

Dopiero teraz, jak już w klubie  tańczę, widzę jak ważny jest strój
Na st. zakładam albo czarne, eleganckie spodnie albo jakąś dłuższą, szeroką kiecke jeśli chodzi o latin to legginsy, spódniczka i getry
Nio i zawsze, obojętne czy st. czy latin jakaś wygodna, bawełniana bluzeczka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pledytor zdjęć online materace hilding materace hilding